Turneu Tenis10 „Cupa Elite” 01.07.2018

La Elite Tenis Club voia buna nu este umbrita de norii de ploaie. Astfel, in ciuda vremii nefavorabile, zeci de copii au participat la Competitia de Tenis 10 organizata sub egida MPG si gazduita de Clubul nostru in weekendul care a trecut. Meciuri frumoase, copii minunati !!! …motive suficiente de bucurie pentru toti cei prezenti la eveniment. Ii felicitam pe toti micutii tenismeni aflati la inceputul drumului competitional insa podiumul de premiere are ,din pacate, numai 3 trepte , ele fiind ocupate astfel: Nivel rosu: Loc 1 -Victor-Alexander Dobrescu Loc 2 -Alexandru Zlate Ion Loc 3 -Mihai Costin Rosu Nivel portocaliu: Loc 1 -Luca Stefan Bita Loc 2 -Rares Dumitrache Loc 3- Teodor Gavril Parfene Nivel verde fete: Loc 1 – Ana Ioana Varsa Loc 2 -Iris Maria Creasta Loc 3 -Andreea Elena Gradinaru Nivel verde baieti: Loc 1 -Rares Ionescu Loc 2 -Andrei Milan Rozolea Loc 3 -Vlad Andrei Crisan

 

About the author: elitetenisclub

You must be logged in to post a comment.