Turneu Tenis 10 FRT Cupa Elite 28.01.2018.

Desfasurat in sala recent inaugurata a clubului nostru, turneul din categoria „gold” a reunit un numar record de copii fiind , de departe, cel mai mare turneu de mini-tenis gazduit de clubul nostru. Micutii tenismeni ne-au delectat si de aceasta data , oferindu-ne meciuri viu disputate, de un nivel tehnic ridicat , la capatul carora au triumfat: Nivel rosu loc I David Dumitru loc II Andrei Ungureanu loc III Teodor-Gavril Parfene Nivel portocaliu loc I Ana Pavel loc II Polyakov Egor loc III Alexandru-Darius Craciun Nivel verde fete loc I Simona Rosu loc II Adela Nanu loc III Angelina Maria Pavel Nivel verde baieti loc I Andrei Radu loc II David Cristian Sarbu loc III Horia Andrei Cristisor

About the author: elitetenisclub

You must be logged in to post a comment.