Turneu Tenis 10 FRT Cupa Elite 27.01.2018

Turneul a fost o dubla premiera: pe de o parte fiind primul turneul de mini tenis gazduit de noi sub egida Federatiei Romane de Tenis dar si primul turneu desfasurat in noua sala recent inaugurata a clubului nostru. Avand asemenea premise nu este de mirare ca turneul a fost un succes, unii dintre participanti fiind la prima lor confruntare sportiva. II felicitam si le uram totodata sa calce cu incredere pe drumul frumos pe care l-au ales , cel al TENISULUI.

Castigatorii acestei editii au fost:

Nivel Rosu

loc I Dumitru David

loc II Stanciu Rares Gabrie

l loc III Gavril Parfene Teodor

Nivel Portocaliu

loc I Dieac Albert Luca

loc II Pavel Ana

loc III Bruca Anelise

 

About the author: elitetenisclub

You must be logged in to post a comment.