Cupa Elite 14-15.01.2017

Primul turneu de tenis 10 al anului a fost organizat de clubul nostru fiind, asa cum ne-am obisnuit, aprig disputat, cu meciuri palpitante atat pentru micii sportivi cat si pentru sustinatorii acestora. In final au triumfat La rosu: Loc I Tudor Lacraru Loc II Andrei Radu Loc III Polyakov Egor La portocaliu: Loc I Vlad Alex Loc II Sandu Vlad Loc III Ionita Iulian La verde : Loc I Cristina Mitran Loc II Cristian-Darius Bogea Loc III Matei Bejuscu Felicitari micilor campioni pentru talentul si daruirea demonstrata precum si antrenorilor acestora pentru profesionalismul de care dau dovada ! Multumim tuturor partipantilor si cu cele mai bune ganduri le uram mult succes in Noul An !

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *